Fethiye-Göcek-Fethiye

FETHİYE-GÖCEK-FETHİYE (7 GECE/8 GÜN)pdf-icon-cemdg

GÜN 1

Fethiye yat Limanında öğleden sonra 16:00'da tekneye biniş ve tanışma kokteyli. Konuklarımızın tamamı gelirse Turunç pınarı Koyu'na varış, akşam yemeği ve yüzme molası Akşam yemeği ve yüzme molası burada yapılacak. Ya da Fethiye Yat Limanında yemekten sonra serbest zaman.


GÜN 2

Sabah kahvaltıdan sonra hareket ederek harika bir yolculuktan sonra Merdivenli Koy'da demir atılır. Berrak sularda yüzerken balıkların size eşlik etmesini izleyeceksiniz . Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra Kleopatra Hamam Koyu‘na geçilir. Yüzme molası, beş çayı ve akşam yemeği burada. İsteyen konuklar kıyıya çıkıp, eski yapılar içinde ve yukarıdaki antik kentte yürüyüş yapabilirler. Geceleme Kleopatra Hamam Koyu‘nda .


GÜN 3

Kahvaltıdan sonra bölgenin tarihi köyü barındıran Tersane Adası'nın iç koyuna geçiyor ve harika koyda turkuaz sulara kendimizi bırakıyoruz. Öğle yemeği burada. İsteyen kıyıda yürüyüş yapabilirler. Burada antik Likya'nın izlerini barındıran ve kıyıda Bedri Rahmi Eyüboğlu'nun resim yaptığı Bedri Rahmi Koyu'na geçiyoruz. Yüzme molası ve 5 çayı burada. Konaklama ve akşam yemeği için Yassıcalar'a geçiyoruz.


GÜN 4

Sabah erkenden kahvaltı sonrası Göcek Yat Limanı'na girilir. Teknemiz kumanya takviyesi için hazırlıklarını yaparken, Göceği tanıma fırsatı gün içinde Dalyan turuna gitmek isteyenler için zaman ve alışveriş imkanı . Saat 15:00'de. Konuklarımızın tamamının gelişiyle Göcek Adası'na varış ve yüzme molası. Akşam yemeği ve yüzme molası burada yapılacak.


GÜN 5

Kahvaltıdan sonra Tersane Adası'na hareket edilmekte. Öğle yemeği koy içinde ki tarihi köyü seyrederek keyiflice yiyerek yaşıyoruz. Yüzme molasının ardından Bedri Rahmi Koyu'nda 5 çayı , akşam yemeği ile geceleme burada .


GÜN 6

Sabah çok erken hareket ederek kahvaltı zamanı Kelebekler Vadisi’ne gidiyoruz. Sahile çıkıp vadinin en sonundaki şelaleye görmek isteyen konuklar için buradayız. Öğle yemeğinden sonra Ölüdeniz’de yüzme molası. Buradan ayrılmak zor fakat Gemiler Adası’na geçiyoruz. Adanın tepesinden gün batımını kaçırmamak gerek. Kıyıdaki batık kentin izleri üzerindeki harika kumsala bırakıyoruz kendimizi. Akşam yemeği ve geceleme burada


GÜN 7

Kahvaltıdan sonra birbirinden güzel tabiat harikası koyların arasından seyir ederek Büyük Samanlık koyuna geliyoruz. Öğle yemeği burada . Sıcak sigara böreği ile çay-kahve molası Boncuklu Koyu'nda. Akşam yemeği ve konaklama burada.


DAY 8

Kahvaltı sonrası Fethiye Yat Limanı'na girilir ve güzel anılarla teknemizden veda edilir.

ZİYARET EDİLECEK YERLER

 • Fethiye, Kleopatra Hamam Koyu, Yassıcalar, Göcek, Tersane Adası, Kelebekler Vadisi, Gemiler Adası, Bocuklu koyu.

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı).
 • Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis.
 • Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.
 • Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)
 • Temiz çarşaf ve banyo havlusu.
 • Yat sigortası. (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır.
 • Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz.
 • Lütfen kendi havlularınızı getiriniz.
 • Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
 • Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir.
 • Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

NOTES:

 • Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir.

whatsapp