Mavi Yolculuk

Antalya Turizm HaritasıMavi yolculuk ; Bir yaşam biçimi... Bir serüven, büyüleyici bir keşif... Denizle gök arasında dolaşmak,yeşil ile mavi de buluşmak... Bir kez yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutku. Nadide küçük adaları keşfetmek ve ılık, berrak sularda yüzmek, ara sıra demir atmak, Akdeniz ve ege kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadına varmak için ideal bir yol. Uçan balıklar...

Yunuslar...Nefes kesen gün batımları...Bol yıldızlı geceler...Mavi tur da yeşil duraklarda, rengarenk deniz kabukları, kayaların arasında kuru mimozalar, kekik kokan dağlar, özgürlük senfonisi deniz. Doğayla tek vücut olmuş müthiş bir aşk ... İşte bunların hepsi için Standart, lüks veya delüks tekne portföyümüzden birini seçebilirsiniz. Eğer isterseniz transferlerinizi sağlayabiliyoruz. Bu konu ile ilgili Serkan Yatçılık ile temasa geçmeniz yeterli. Herhangi bir mini mavi tur veya haftalık mavi tur programımızda buluşmayı planlayın yeter, gerisi bizim işimiz.

En çok tercih edilen, popüler rotalar arasında; Antalya / Kemer - Kekova - Kemer / Antalya, Fethiye - Göcek - Fethiye, Fethiye - Marmaris - Fethiye, Fethiye - Kekova - Fethiye, Marmaris - Fethiye - Marmaris, Bodrum - Gökova - Bodrum, gelmektedir.

Mavi tur programlarının detaylarına Serkan Yatçılık, web sitemizdeki Mavi Yolculuk altında bulunan Mavi Tur Rotaları kısmından ulaşabilirsiniz.

whatsapp