Lüks Guletler

Klimalı Lüks Yatlar, sınıfında hem bütçenize uygun hemde rahat bir tatil geçirmenize uygun yatlar yer almaktadır, Hizmet kalitesinden ödün vermeyen servis anlayışımızla tatilinizi unutulmaz anlar olarak hatırlamanızı istiyoruz. Standart Klimalı Yatlarımız 15 - 25 metre arasında değişen boyutlarda istediğiniz kabin sayısını bulabilecğiniz yatlardır, yatlarımızda kaptan, aşçı ve servis elemanı olmak üzere üç personel bulunmaktadır bunların yanında mutfak araç ve gereçleri her kabinde el yüz havlusu ve banyo havslusu bulunmaktadır size önerimiz plaj havlunuzu ve kişisel eşyalarınız getirmeniz. Klimalı Lüks Yatlar grubunda bulunan yatlarımız ile dilerseniz Yunan Adalarını da kapsayacak yeni rotalar yapabiliriz Dilerseniz Ege ve Akdenizin yeşilin mavi ile buluştuğu inanılmaz koylarında sessiz ,sakin unutulmaz bir tatil proğramı birlikte hazırlayabiliriz.

En çok tercih edilen, popüler rotalar arasında; Antalya / Kemer - Kekova - Kemer / Antalya, Fethiye - Göcek - Fethiye, Fethiye - Marmaris - Fethiye, Fethiye - Kekova - Fethiye, Marmaris - Fethiye - Marmaris, Bodrum - Gökova - Bodrum, gelmektedir.

Mavi tur programlarının detaylarına Serkan Yatçılık, web sitemizdeki Mavi Yolculuk altında bulunan Mavi Tur Rotaları kısmından ulaşabilirsiniz.

whatsapp

BEYZADE

Beyzade Lüks Yat

AVRASYA 1

Avrasya1 (2)

NORTHWIND

Northwind 01

TUĞTEKİN

Tugtekin Lüks Yat

SEVİ 5

Sevi 5 Luxury Yacht

AŞKIM DENİZ

Aşkım Deniz Luxury Yacht

DENİZ C

Deniz C Luxury Yacht

DENİZ KIZI

Deniz Kızı Luxury Yacht

HALİL AĞA 1

Halil Ağa 1 Luxury Yacht

POLARİS

Polaris Luxury Yacht

SERGÜL SULTAN

Sergül Sultan Luxury Yacht

ŞEYMA KAPTAN

Şeyma Kaptan Luxury Yacht

TILSIM

Tılsım Luxury Yacht