Serkan Yatçılık

2005 Yılında kurulan firmamız ; 1996 dan bugüne gelen tecrübesi ile Türkiye nin eşsiz koy ve güzelliklerini sizlerle buluşturmayı amaçlamıştır. Yeşilin ve mavinin uyumunu ; kaliteli hizmet,kaliteli personel ve iş disiplini ile birleştirince SERKAN YATÇILIK kendiliğinden oluştu.

"Yolcularımızın memnuniyeti aynı zamanda bizim memnuniyetimizdir" felsefesi ile 2005 yılında SCARLET-2 isimli yatımızla ve 300 yolcu sayısı ile başladığımız bu serüvene , bugün ; sadece Antalya , Bodrum ve Marmraris bölgesinde , 32 tekne ile devam etmekteyiz. Yolcu sayımızı her geçen sene nasıl arttırabiliriz diye düşünmek yerine , bu sayıyı sabit tutarak daha kaliteli hizmeti daha kaliteli tekneler ile nasıl verebiliriz diye düşünmeyi tercih ediyoruz.

Ayrıca çeşitli tekne seçenekleri ve konaklama imkanları ile kaliteden ödün vermeden, her bütçeye uygun mavi tur alternatiflerini bu web sayfamızda bulabileceğinizi umuyoruz. Belki firmanız çalışanlarına moral olsun diye belki de başarılı personel veya bayilerinize bir jest yapmak istersiniz.Yada iş bağlantılarınızı sakin , elit ve değişik bir ortamda akşam yemeği ile perçinlemek hoş olacaktır. O zaman doğru sayfalardasınız.

Günlük mavi tur veya haftalık mavi tur için gulet olsun motoryat olsun zengin çeşitlerimiz ile biz buradayız. garanti kalkışlı kabin kiralama veya özel tekne gibi her türlü talebinize cevap alabileceğiniz sitemizi gezerken şunu unutmayın "Her yeni başlangıç beraberinde umut ve beklenti getirir" Bu sebeple olası rezervasyonlarınızda beklenti ve isteklerinizi mutlaka belirtiniz.

Özel grup ve kabin kiralama dışında dünya çapında liderliğini ispatlamış tur operatörleri ile uzun süredir çalışmak sanırım bu işi iyi yaptığımızın göstergesi olsa gerek. Bu tur operatörlerinden bazıları referans olarak verilmiştir.Son olarak; Ege ve Akdeniz sahillerinde; tek başınıza veya çift olarak yada grup olarak denize açılın ve gizli koyları keşfe çıkın. Barbaros Hayrettin Paşa gibi kendinizi kaptan-ı derya hissedin...

Kristal mavisi denizlerde yüzüp,mavinin ve yeşilin muhteşem güzelliğini yaşayıp tarihi kalıntılar arasında geçmişe dalın. İşte o zaman yaşamak dan anladığınız şeyin tarifi değişecektir. Sizleri , aramızda mavitur yolcumuz olarak görmekten mutluluk duyarız...

SERKAN YATÇILIK

whatsapp