Gulet Kiralama

Bu satış sistemimizde grubun elebaşısı, tüm sevdiklerini organize eder ve bize baş vurur.Biz ise onlara alternatifli bir mavi tur macerası sunarız.Tekne portföyümüzden istedikleri tekneyi ve beklentilerini bize bildirirler işte bu nokta çok önemlidir. Tam anlamı ile her iki tarafında memnun olabilmesi açısından olabildiğince isteklerinizi detaylı olarak bizlere aktarmalısınız.
Ayrıca Şirket patronları ve yöneticileri moral motivasyon un işyerlerinin bekasında ne denli önem taşıdığını bilirler. Sizce Mavi Tur, işlerinizden önce veya sonra güzel bir motivasyon sağlamaz mı? İşte bu nokta da devreye yine biz giriyoruz. SERKAN YATÇILIK....

En çok tercih edilen, popüler rotalar arasında; Antalya / Kemer - Kekova - Kemer / Antalya, Fethiye - Göcek - Fethiye, Fethiye - Marmaris - Fethiye, Fethiye - Kekova - Fethiye, Marmaris - Fethiye - Marmaris, Bodrum - Gökova - Bodrum, gelmektedir.

Mavi tur programlarının detaylarına Serkan Yatçılık, web sitemizdeki Mavi Yolculuk altında bulunan Mavi Tur Rotaları kısmından ulaşabilirsiniz.

İster kendiniz, isterseniz de bizim tecrübelerimiz ile oluşturacağınız bir programı, gulet kiralama sistemimiz içinde kullanabilirsiniz. Lütfen rotalarımızı ve tekne portföyümüzü inceleyiniz. Size uygun olanı seçmek ve sevdiklerinizle harika bir tatil yapmak için bize bir "tık" kadar uzaksınız. Özel Gulet programlarımız Kemer, Fethiye, Marmaris ve Bodrum çıkışlı Mavi tur rotalarıdır. Mavi Yolculuk sayfamızda bulunan rotalardan dilediğinizi seçebilir veya kendi programınızı beraber oluşturabiliriz.

whatsapp