Serkan Yatçılık

Türkiye'de Mavi tur yada mavi yolculuk denince Akdenizin incisi Antalya'dan, Kemer den hatta Olympos veya Adrasan'dan başlayarak; Ege'nin turizm bölgeleri Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Göcek ve Fethiye ye kadar uzanan bir yaşam biçimi... Bir serüven, büyüleyici bir keşif... Denizle gök arasında dolaşmak, yeşille mavide buluşmak anlaşılır...Bir kez yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutku...

Beyzade Drone (5)

Nadide küçük adaları keşfetmek ve ılık, berrak sularda yüzmek, ara sıra demir atmak,

Akdeniz ve ege kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadına varmak için ideal bir yol.

Uçan balıklar... Yunuslar.... Nefes kesen günbatımları.... Bol yıldızlı geceler... Mavi Yol'daki yeşil duraklarda, rengarenk deniz kabukları, kayaların arasında kuru mimozalar.... Kekik kokan dağlar... Özgürlük senfonisi deniz. Doğayla tek vücut olmuş müthiş bir aşk ... İşte bunların hepsi için Standart , lüks veya delüks teknelerimizden birini seçebilirsiniz. Eğer isterseniz transferlerinizi sağlayabiliyoruz. Bu konu ile ilgili Serkan Yatçılık ile temasa geçmeniz yeterli.Herhangi bir mavi tur Programımızda buluşmayı planlayın yeter, gerisi bizim işimiz. Tipik Akdeniz ve Ege guletleri ile tertiplediğimiz Mavi turların , değişik rotalarda uygulandığını bu web sitemizde göreceksiniz. Ayrıca gerek kabin , gerekse grup satışlarımız ile bu sektörde alternatifli mavi yolculuk yada mavi tur programlarımızı deneyerek mutluluk deyiminin nirvanasına ulaşacağınızı düşünüyoruz.

Helin Sultan Drone (8)Standart , lüks , ultra lüks ve motor yat seçenekleri ile her bütçeye uygun tatil imkanını değerlendi- rebilirsiniz.Günübirlik yat turuna katılabilir yada Yunan adaları nı gezecek bir Mavi yolculuk yapabilirisiniz. Özel Tekne kiralayarak, dilediğiniz Mavi tura arkadaşları nız veya şirket çalışanlarınızla katılarak moral kazanabilirsiniz. İncentive turlar organize edebilir Su Sporları ile bunu perçinleyebilirsiniz.

Konaklamalı yani gecelemeli mavi tur teknelerini seçerken mutlaka tekne personeli hakkında bilgi edininiz. Gerek Haftalık mavi turlarda gerekse Günübirlik turlarda kullandığımız teknelerin tamamı , Liman Başkanlıklarının Avrupa uyum yasaları ile belirlenmiş donanımlara sahip olduğunu bilmenizi isteriz.

Web sayfamızda göreceğiniz rotalar ile mavi tur yapacağınız bölgedeki günlük programı görme şansınız olacaktır. Rotalar ikonu altında bulunan Antalya Kekova Antalya , Bodrum Gökova Bodrum veya Marmaris Fethiye Marmaris gibi garantili kabin mavi tur programlarına katılabilir, Yada daha kısa süren Olympos Fethiye veya

Beyzade Drone (8)

Fethiye Adrasan programlarını tercih edebilirsiniz. Antik dönem kalıntıları arasında geçmişin tadını çıkarırken bir yandan da Mavinin her tonuna sahip koylarda hatıralara dalabilirsiniz.

Dünyaca kabul edilmiş olan Kaş bölgesin de dalış merkezlerini, su altı zenginliğini görüp, bu zenginliğe dokunmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Üçağız ve Kaleköy ün doğallığını el değmemiş bakir doğayla yaşamak isterseniz doğru sayfalardasınız demektir.

Serkan Yatçılık , tüm dünya turizminde geçerli olan güleryüz,temizlik ve iyi hizmet prensiplerine uyan bir ekiptir. Web sayfalarımızda gezinirken kendinizi biran için resimlerin arasında düşünün bu bile size huzur verecektir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız... İyi Seyirler

whatsapp