Standart Guletler

Belki de değişik ülkelerden yeni dostluklar yeni başlangıçlar yapmak istersiniz. Farklı millet den insanlarla Mavi tur yapıp bu keyfi birde böyle denersiniz.O zamanda kabin kiralama size uygun olacaktır.

Geleneksel Türk tekneleri, Gulet'ler, Kristof Kolomb zamanında var olan örneğinin bu güne kadar mucizevi olarak ulaşmayı başarmış bir uzantısı... Abartısız, konforlu ve denize elverişli guletlerimizde, ön güvertede güneşlenme, arka güvertede siesta yapma olanağı... Mürettebat için ayrı düşünülmüş yaşama alanı... Rahat bir salon ve tam donanımlı mutfak... Yanınıza özel eşyalarınız dışında palet snorkel el yüz havlusu banyo ve plaj havlusu getirirseniz bu tip eşyaların eksikliğini hissetmezsiniz.Tüm yatlarımız; 18-25 metre uzunluğunda, çift kişilik 4 ile 10 kabin arası, her kabinde WC/Duş bulunan yatlardır. Her yatımızda, müzik seti, telsiz, GSM telefon ve cansalı bulunmaktadır.

En çok tercih edilen, popüler rotalar arasında; Antalya / Kemer - Kekova - Kemer / Antalya, Fethiye - Göcek - Fethiye, Fethiye - Marmaris - Fethiye, Fethiye - Kekova - Fethiye, Marmaris - Fethiye - Marmaris, Bodrum - Gökova - Bodrum, gelmektedir.

Mavi tur programlarının detaylarına Serkan Yatçılık, web sitemizdeki Mavi Yolculuk altında bulunan Mavi Tur Rotaları kısmından ulaşabilirsiniz.

whatsapp

LADY JANE

Lady Jane Standard Yacht

AYŞENUR SULTAN

Ayşenur Sultan Standart Gulet

NEŞELİ 2

Neşeli 2 Standard Yacht

ASLI 4

Aslı 4 Standard Yacht

RAMAZANOĞLU

Ramzanoğlu Standard Yacht

UMUT

Umut Standard Yacht

G OKAN

G Okan Standard Yacht

SEMRE 2

Semre 2 Standard Yacht

FLASH 2

Flash 2 Standard Yacht

EMMAROSA

Emmarosa Standard Yacht

TEOS

Teos Standard Yacht

ROMAN

Roman Standard Yacht

DİANA S

Diana S Standard Yacht