Standart Plus Guletler

Özgürlük, eğlence, dinlenme ve rahatlamayı doyasıya hissedeceğiniz lüks Mavi Yolculuklarda otel keyfini yaşayacaksınız. Standart Plus guletlerimiz 4 ile 10 kabin arasındadır.Ön güvertede geniş güneşlenme alanı, arka güverte gölgelikte dinlenme olanağı, tüm kamaralarda çift kişilik yatak ve her kamarada WC/Duş, geniş oturma salonu ile tam donanımlı mutfak ve soğutma birimleri vardır.

Her kabinde el yüz havlunuz bulunmaktadır. Yanınıza özel eşyalarınız dışında plaj ve banyo havlusu getirmenizde yarar var. Bütün Standart Plus yatlarımızın klimalı olmasından dolayı ,belki de bunaldığınız anlarda serin bir yere size ait olan kabininize kaçarsınız. Rahat etmeniz ve özgürce tatilin tadını çıkarabilmeniz için deneyimli ve misafirperver mürettebatımız hep hizmetinizde olacak.

En çok tercih edilen, popüler rotalar arasında; Antalya / Kemer - Kekova - Kemer / Antalya, Fethiye - Göcek - Fethiye, Fethiye - Marmaris - Fethiye, Fethiye - Kekova - Fethiye, Marmaris - Fethiye - Marmaris, Bodrum - Gökova - Bodrum, gelmektedir.

Mavi tur programlarının detaylarına Serkan Yatçılık, web sitemizdeki Mavi Yolculuk altında bulunan Mavi Tur Rotaları kısmından ulaşabilirsiniz.

whatsapp

SELİM KAPTAN 1

Selim Kaptan1 Standart Plus Yat

OASİS 2

Oasis 2 Standart Plus Gulet

SÜLEYMAN BEY

Süleyman Bey Standard Plus Yacht

MOZAİK

Mozaik Standart PLUS

BUKET

Buket Standart Plus Yat

VGO

V-GO Standart Plus Yat

SEA ANGEL 2

Sea Angel 2 Standard Plus Yacht

C TANER 2

C Taner 2 Standard Plus Yacht

C-TANER

C-Taner Standard Plus Yacht

ÇINARIM-A

Çınarım-A Standard Plus Yacht

KASAPOĞLU 5

Kasapoğlu 5 Standard Plus Yacht

ADATEPE 4

Adatepe 4 Standard Plus Yacht

ARIBEYİ

Arıbeyi Standard Plus Yat

SİNBAD

Sinbad Standard Plus Yacht

SEVEN 1

Seven 1 Standard Plus Yacht

T-ÖZGE

T-Özge Standard Plus Yacht

EFESİ

Efesi Standard Plus Yacht

EMRE BEY

Emre Bey Standard Plus Yacht